Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: SERVISNÍ TECHNIK / SERVISNÍ TECHNIČKA, Náchod

Pozice:
SERVISNÍ TECHNIK / SERVISNÍ TECHNIČKA
Zaměstnavatel:
MARINE s.r.o.
IČO:
42197058
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Nástupní hrubá mzda 180 Kč/hod.

Pracovní náplň: servisní práce - závěsné a vestavěné lodní motory; opravy lodních motorů, montáže lodí, montáže příslušenství.

Požadavky: vzdělání - min. výuční list (automechanik nebo příbuzný obor výhodou), manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci.

Zaměstnavatel nabízí: stabilní práci, zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravu, měsíční odměny ke mzdě, půlroční prémie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce - teambuilding, akce na vodě s našimi výrobky pro zaměstnance a jejich rodiny, práci v příjemném moderním prostředí.

Kontakt - paní Jitka Lamková, tel.: 777 722 168 (Po-Pá od 08:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: volnemisto@marine.cz (pro zaslání životopisu).

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jitka Lamková
Telefon:
777 722 168 (Po-Pá od 08:00 hod. do 14:30 hod.)
Počet zobrazení inzerátu:
29×